Adwords Yönetimi

Google Adwords Yönetimi

Google, Youtube Reklamları & Remarketing

google-reklamlari-adwords-banner

Google reklamları, başka bir deyişle “Adwords” çok uzun süredir dijital pazarlamanın önemli konularından biridir. Yıllar geçtikçe internetin yaygınlaşmasına paralel olarak önemini artırmıştır ve artırmaya da devam etmektedir. Kullanıcılar günümüzde çeşitli bilgi, ürün ve hizmet ihtiyaçlarını ağırlıklı olarak arama motorları ve özellikle de Google aracılığı ile karşılamaktadırlar. Bu nedenle türüne bakılmaksızın her türlü konuda kullanıcıya ulaşmanın yolu arama motorlarında bulunabilir olmaktan geçmektedir. Burada ise 2 önemli konu bulunmaktadır. Bunlardan birincisi SEO ve diğeri de Google Reklamları’dır (Adwords).

Google Reklamları , Googlüzerinde herhangi bir arama yaptığınızda sayfanın en üst ve en alt kısmında çıkan ve altında “google-reklam-ornek” yazan bağlantılardır. Kullanıcı ile buluşturulmak istenen ürün, hizmet ve bilgi için belirlenen anahtar kelimelere ayrılacak olan günlük bütçe üzerinden reklam verilebilir. Google Adwords yönetimi de uzmanlık isteyen konulardan biridir. Bütçenin verimli kullanılması ve gerçek hedef kitleye ulaşılması için detaylı çalışmalar yapılması gerekmektedir. Detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?