Anket Programı

Online Anket Programı

Kullanıcı Dostu Arayüz & Detaylı Raporlama

online-anket-programi-ikon

Online Anket Programı, internet üzerinden sınırsızca anket yapabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Farklı lokasyonlardan alınan bilgiler tek kaynakta toplanabilir. Yalnızca bilgisayarlarla değil, akıllı telefon ve tabletler ile de sorunsuzca çalışmaktadır. Hem araştırma şirketleri için hem de kendi araştırmalarını kendileri yürütmek isteyen firmalar için ideal bir sistemdir. Güçlü raporlama araçları ile kısa süre içinde istenilen tüm detaylara ulaşılabilmektedir. Excel ile entegre çalışan anket programı, web sitelerine de entegre edilebilmektedir.

Kullanıcı dostu arayüzü ve kullanım kolaylığıyla hemen her tür araştırma için uygundur. Güçlü yazılım ve güvenlik altyapısı ile sorunsuzca kullanılabilen bir çözümdür. Benzerlerinin yanında fiyat açısından da oldukça rekabetçidir. Online anket sistemi ile ilgili herhangi bir kullanım kısıtlaması bulunmamaktadır. İstenen sayıda anket hazırlanabilmekte ve istenen her tür soru tipi, oluşturulacak ankete uyarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra istenen tüm dillere uyarlanabilmektedir. İhtiyaca göre yalnızca online değil, gerektiğinde offline (internete gereksinim duymadan) da çalışabilme özelliğine sahiptir. Anket programı detayları ve demo için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?