CRM & Satış Yönetim Sistemi

CRM & Satış Yönetim Sistemi

Müşterilerinizi Tek Kaynaktan Pratik Bir Şekilde Yönetin

crm-satis-programi-ikon

Pusula CRM sistemleri ile müşterilerinize ilişkin tüm datayı tek kaynaktan kolayca yönetebilirsiniz. Yalnızca müşterilerinize ilişkin bilgileri değil, aynı zamanda tüm satış detaylarınızı da tutabilir ve kolayca raporlayabilirsiniz. Günümüzde, firmaların hayatta kalmalarını sağlayan en önemli unsurlardan birinin satış olduğu düşünülecek olursa, müşteri ve satışlara ilişkin bilgilerin sağlıklı tutulması ve analiz edilebilir halde olmasının ne denli önemli olduğu rahatlıkla anlaşılabilir. Aynı zamanda bilgi, satış ve pazarlama stratejilerinin de temelini oluşturmaktadır. Farklı bir açıdan düşünecek olursak, bilginin sağlıklı ve pratik bir şekilde derlenebilmesi de son derece önemlidir. Firmanın ilgili birimleri ve bu birimlerde görev yapan personelinin kolay bir şekilde bilgi girişi sağlayabilmesi ve izin verilen ölçüde bu bilgileri kullanabilmesi de Pusula CRM Programı‘nın sağladığı bir başka kolaylıktır.

Pusula CRM Çözümü, web tabanlı olmasının yanı sıra tüm akıllı telefonlar ve tabletler ile de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kullanıcı dostu ara yüzü, üst düzey güvenlik araçları, hızlı sistemi & rekabetçi fiyatları ile CRM konusunda iddialıdır. CRM ihtiyaçlarınız konusunda Pusula Web Tasarım | SEO ekibinden destek alabilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?