E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketleri & Dijital Ödeme Sistemleri

İhtiyacınıza & Bütçenize Uygun E-Ticaret Sistemleri

e-ticaret-sistemleri-ikon

E-ticaret siteleri, normal web sitelerinden oldukça farklı ve kompleks altyapıya sahip sitelerdir. Sunulan ürün, hizmet ve bilginin internet üzerinden satışına ve hatta pazarlamasına (dijital) imkan vermeleri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedirler. Günümüzde güvenlik standartlarının da yükselmesiyle kullanıcılar (müşteriler), ihtiyaçlarının çok önemli bir kısmını internet üzerinden karşılamaktadırlar. E-ticaret sistemleri, Kullanıcılar için oldukça pratik, zahmetsiz ve hızlı bir alışveriş imkanı sunarken, firmaların ve satış yapacak olan kişilerin de çok daha geniş kitlelere ulaşabilmelerine imkan vermektedirler.

E-ticaret sistemlerine “yatırım” gözüyle bakılması gerekmektedir. Hem maliyetlerinin sıradan web sitelerine oranla nispeten yüksek olması hem de kurulum ve işletim süreçlerinin belli oranda efor gerektirmesi nedeniyle karar verirken dikkatli olunması gereken süreçlerdir. E-ticaret sitelerinin birtakım avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Mağazalara oranda çok daha fazla müşteriye ulaşma imkanı vermesinin yanı sıra yatırım maliyeti mağazalara kıyasla  daha düşüktür. Ayrıca kullanılan paketin altyapısı ve raporlama seçenekleri ile ürün ve stok yönetimi konusunda da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bununla birlikte ERP Programları ile de entegre çalışabilen e-ticaret sistemleri mevcuttur.

Ancak, kargolama, teslimat, iade alma süreçleri mağazalara oranla daha zahmetlidir. Bununla birlikte e-ticaret sitesi ile aktif olarak ilgilenilmesi gerekmektedir. E-ticaret yatırımlarında gözden kaçırılan bir husus da müşteriye ulaşma kanallarıdır. Hedeflenen müşteriye ulaşılabilmesi için mutlaka SEO ya da Adwords desteği alınmalıdır. Sosyal medyanın da önemli bir pazarlama ve satış kanalı olduğu dikkate alınacak olursa, sağlıklı ve stratejik bir sosyal medya yönetimi yapılabilmesi için de profesyonel destek alınması en doğru yöntem olacaktır. Bununla birlikte, yapılacak olan yatırım, hedefler ve planlar doğrultusunda hangi e-ticaret paketi kullanılacağına ve ödeme yöntemlerine karar verilmesi de kritik bir konudur. E-ticaret yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, sermayenizi verimli kullanmak ve yanlış tercih yapmamak için ekibimize danışabilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?