ERP Programı

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Sistemleri

İşletmenize ve Süreçlerinize Uygun ERP Programı

erp-programi-banner

ERP sistemleri, firmaların tüm süreçlerini tek platformda toplamalarına büyük katkı sağlar. İşletmedeki tüm süreçler kesintisiz şekilde aynı program üzerinde takip edilerek olası hatalar ile manuel ve tekrar eden işlemlerin önüne geçilir. Aynı zamanda oluşabilecek hatalar da en düşük seviyeye indirilmiş olur. Erp programları sektörüne bakılmaksızın kompleks süreçlere sahip tüm firmalar, özellikle de üretim yapan firmalar için ciddi katma değer sağlayan programlardır. Satın almadan stok yönetimine, CRM’den üretim ve insan kaynakları süreçlerine kadar tüm süreçler erp programlarında rahatlıkla takip edilebilmektedir.

İşletmenin büyüklüğüne, bütçesine ve süreçlerine bağlı olarak tercih edilecek olan erp çözümü farklılaşabilmektedir. En uygun bütçe ile en fazla verim alınabilecek erp programı ve kapsamının belirlenebilmesi için işletmede detaylı bir analiz yapılması gerekmektedir. Yapılacak analizin ardından karar verilecek erp sistemi gerekli geliştirmeler de yapılarak işletmeye implemente edilir ve verilecek eğitimlerin ardından kullanılmaya başlanabilir. Geliştirme ve implementasyon süreçlerinin uzunluğu, işletmenin ihtiyaçlarına göre farklılaşabilmektedir. Ayrıca ERP çözümleri ile altyapısına da bağlı olarak E-Ticaret sistemleri ve bazı kurumsal web siteleri  entegre çalışabilmektedir.

ERP sistemleri konusunda yapılacak yanlış tercihler, çok ciddi maddi kayıplara yol açmalarının yanı sıra zaman kaybına da yol açabilmektedir. Ayrıca yanlış uygulanan sistemler işletme süreçlerine geri dönüşü zor birtakım zararlar vermektedir. Bu nedenle son derece dikkatli olunması gereken bir konudur. İşletmeniz için ERP sistemine ihtiyaç duyduğunuz noktada en doğru çözüm için tecrübeli ekibimizden destek alabilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?