Grafik Tasarım & Kurumsal Logo

Grafik Tasarım | Logo Dizayn | Kurumsal Kimlik

Profesyonel Grafik Tasarım & Kurumsal Kimlik Çalışmaları

grafik-tasarim-banner

Kurumsal imaj ve marka imajı yaratma sürecinin önemli unsurlarından biri, yapılan çalışmaların güçlü grafiklerle desteklenmesidir. Bu süreçte web siteleri ve sosyal medya başta olmak üzere tüm mecralarda yapılan paylaşımlarda kullanılan resim, fotoğraf ve grafiklerin, kullanıcıları etkileyecek türde olması oldukça kritiktir. Kullanıcıların ilk dikkatini çeken nokta, içerikten önce görsellerdir. Bu bağlamda hangi alanda, hangi amaçla kullanılacak olursa olsun görsellerin kullanıcı beklentilerine uygun ve uluslararası standartlar ile uyumlu şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Gerekli görsellerin hazırlanması süreci yalnızca dijital araçları kullanmakla sınırlı değildir. Başarılı grafik tasarım süreçlerinin altyapısında psikoloji ve sosyoloji ile pazarlama tekniklerini de kapsayan multi-disipliner çalışmalar bulunmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmalarında ise çok daha derinlemesine analizler gerekmektedir. Yaratıcı çalışma ve araştırmalar, işin 90%’lık kısmını oluştururken, çizim ve hazırlama işlemleri yalnızca 10%’lık kısmı oluşturmaktadır. Bu nedenle istenilen sonuçların elde edilebilmesi ve kalıcı başarı sağlanabilmesi için çok yönlü ve yaratıcı ekiplerle çalışılması gerekmektedir.

Dolayısıyla grafik tasarım süreci son derece dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Bu noktada çizim ve grafik hazırlama konusunda yetenekli olmanın yeterli gelmeyeceği göz önünde bulundurulmalı ve ancak farklı disiplinlerden bir araya gelmiş ekip üyeleri ile çalışmanın istenilen sonucu elde etmede ön koşul olduğu bilinmelidir. Grafik tasarım, logo dizayn ve kurumsal kimlik konularında ekibimize danışabilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?