Hakkımızda

Biz Kimiz? Ne Yapıyoruz? Neden Biz?

Kurumsal Web Tasarım & Yazılım | Profesyonel Hizmet

Pusula Web Tasarım | SEO

Pusula Web Tasarım | SEO, yazılımsal ihtiyaçlarınıza çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Web çözümleri başta olmak üzere, işletmenize özel butik yazılım çözümleri, grafik tasarım, SEO, e-ticaret sistemleri ile kişi ve kurumlara özel eğitimler sunmaktadır. Pusula Web Tasarım | SEO her biri alanında uzman çalışanlar ile müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir. Yalnızca satış öncesi değil, satış sonrasında da müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Pusula Web Tasarım | SEO, müşteri memnuniyetinin, işletmenin devamlılığı için en önemli faktör olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda, başarıya ulaşmanın en önemli kriterleri olan uygun fiyata kaliteli hizmet sunmak, Pusula Web Tasarım | SEO’nun da vazgeçilmez prensipleridir.

Müşterileri ile sürekli ve bire bir iletişim halinde çalışmanın yanı sıra, sunduğu hizmetin kritikliği nedeniyle oluşabilecek her türlü sorun ve ihtiyaçta 7/24 hizmet verebilmesi Pusula Web Tasarım | SEO’yu benzerlerinden ayıran ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan en önemli araçlardır.

Her geçen gün hizmet kalitesini artırmayı ve müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen Pusula Web Tasarım | SEO, genişleyen ekibi ve artan mutlu müşteri portföyüyle birlikte büyümeye devam etmektedir.

Ne Yapıyoruz?

Günümüz dünyasında teknolojik yeniliklere uyum sağlayamayan işletmeler, büyüklüğüne bakılmaksızın zamanla yok olup gitmektedir. Özellikle pazarlama, reklam, firma imajı ve satış anlamında düşünecek olursak, internetin işletmeler için ne denli önemli olduğunu kavramamız hiç de zor olmaz. Artık insanlar ve şirketler çarşı pazar gezmek, firmaları dolaşmak yerine internete girip arama motorlarında ihtiyaçları olan ürün ya da hizmeti bularak satınalma yoluna gitmektedirler. Bu nedenle iyi bir web sitesine sahip olmak ve arama motorlarında üst sıralarda çıkmak, müşteriye ulaşabilmek ve satış yapabilmek adına son derece önemlidir. Tüm bunların yanı sıra web sitenizin güzel bir görünüme sahip olması ve genel kabul gören kriterlere göre dizayn edilmesi ile kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olması da göz ardı edilmemesi gereken konulardır. Tüm bunları düşündüğümüzde iyi bir web sitesine sahip olmak ve ara motorlarında kullanıcılar tarafından rahatlıkla bulunabilecek konumda olmak, kullanıcıyı kolayca işletmeye, ürüne ve satışa yönlendirebilmek, şirketler için günümüzün hayati önem taşıyan konuları arasındadır. Bunların yanı sıra işletmeye ve kişilere ciddi şekilde zaman kazandıran diğer yazılımlar da göz ardı edilmemelidir.

Pusula Web Tasarım | SEO ekibi olarak, güçlü referanslarımız, tecrübemiz ve uzman kadromuzla birlikte, işinizi potansiyel müşterilerinize ulaşma ve işinizi büyütmek adına profesyonel bir şekilde hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İşletmelerin her hareketi, özellikle de günümüzde internet üzerinde yapılan her iş bir derbi maç gibi düşünülmelidir. Yapacağınız hatalar yalnızca size puan kaybettirmekle kalmaz, rakiplerinizin de puan kazanmasına neden olur. Dolayısıyla karar verirken bu durum her zaman göz önünde bulundurulmalı ve iş ne olursa olsun basit görülüp geçiştirilmemelidir.

Burada sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra, müşterilerimizi bilgilendirmek üzere verdiğimiz hizmetlerin detayları ve dikkat edilecek hususlar konusunda da önemli bilgiler yer almaktadır. Müşterilerimiz hizmeti ister bizden ister başka kurum ya da kişilerden alsınlar, söz konusu bu hizmetlerin püf noktalarını bilmeli ve beklentilerini bu yönde değiştirmelidirler. Aksi halde profesyonel olmayan ve iş etiğinden uzak kişilerin hedefi olacaklar ve yanlış yatırımlar yapabileceklerdir. Bu nedenle verdiğimiz hizmetlerle ilgili kritik noktalar mutlaka okunmalıdır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Hizmet verdiği alanlarda Türkiye’nin en büyük 5 yazılım firmasından biri olmak ve yurtdışında güçlü bir şube ağı oluşturmak.

Misyonumuz

Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde ülkemiz için katma değer yaratan yazılım çözümleri sunmak.

Değerlerimiz

İçinde yaşadığımız çevre ve toplum bizler için önemlidir. Hem çevreye hem de topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmekten kaçınmıyoruz.

Müşterimiz olsun ya da olmasın herkese eşit davranmak, ihtiyaç duyulan bilgiyi açık bir şekilde paylaşmak ve etik kurallara uygun hareket etmek asli görevimizdir.

Yaptığımız işin büyüklüğü ve niteliği ne olursa olsun, o işin uluslararası platformda kabul görmüş standartlarına uygun şekilde hareket ederiz.

Yaptığımız tüm anlaşmaların her bir maddesine ve üstlendiğimiz projelerde belirlediğimiz her süreye uygun hareket ederiz.

Her müşterimiz bizim için özeldir. Sektörü ne olursa olsun birlikte çalıştığımız müşterinin prensiplerine, kriterlerine uygun hareket ederiz ve hizmet sunma noktasında müşterimize sadık kalırız.

Müşterilerimizin bize güvenerek paylaştığı her bilgi bizim için en üst güvenlik seviyelerinde korunmaktadır. Hiçbir bilgi, müşterimizin yazılı onayı olmadan üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

İş etiğimizden, prensiplerimizden ve değerlerimizden asla ödün vermeyiz. Güçlü referanslar ve mutlu müşteriler ile büyümenin yolunun bu olduğunu gayet iyi biliyoruz.

Neden Biz?

Kaliteli Hizmet: Tüm müşterilerimize mümkün olan en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Müşterimizin mutluluğu başarımızın ardındaki en önemli etkendir.

Güncel Teknoloji: Tüm projelerimizde en yeni teknolojiyi kullanıyoruz. Daha önemlisi müşterilerimizin sürekli güncel teknolojiyi kullanmalarını sağlıyoruz.

Satış Sonrası Destek: Bizi başarıya götüren yolun müşteri memnuniyeti olduğunu biliyoruz. Bu nedenle müşterilerimize ihtiyaç duydukları her konuda hızlı destek veriyoruz ve daima çözüm üretiyoruz.

Profesyonel Ekip: Tüm çalışma arkadaşlarımız alanının en iyileri arasındadır. Yenilikçi hizmetler sunmamızın ve yaratıcı çözümlerimizin arkasındaki kaynak uzman ve mutlu çalışanlarımızdır.

Esnek Seçenekler: Geniş ürün yelpazemiz, büyüklüğüne bakılmaksızın hemen her işletmeye ihtiyacı olan çözümü sunabilecek kapasitededir. İhtiyacın büyüklüğüne göre esnek ve farklı çözümler sunabilmekteyiz.

Rekabetçi Fiyat: Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinden biri de sunduğumuz tüm hizmetlerin uygun fiyatlı olmasıdır. Tüm ürün ve hizmetlerimiz için rekabetçi fiyat politikası uyguluyoruz.

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?