İletişim

Bize Ulaşın

Bizi benzerlerimizden ayıran nokta güçlü iletişim kurabilmemiz ve müşterilerimize hızlı destek sağlayabilmemizdir. Müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz hizmet sunabilmemizin ardında uzmanlık alanlarına göre yapılmış iş bölümü ve ekip çalışması yatmaktadır. Referanslarımızla birlikte büyürken hizmet kalitemizi ve hızımızı da sürekli olarak geliştirmekteyiz. Hizmet standartlarımızın tüm ekip üyelerimiz tarafından net bir şekilde biliniyor olması ve uyum içinde, harfiyen yerine getirilmesi üstlendiğimiz projeleri başarılı ve taahhütlerimize uygun şekilde yerine getirebilmemizi sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz tüm konularda aşağıdaki iletişim bilgilerimizden veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz. İlgili ekibimiz 24 saat içinde size dönüş yapacaktır.

İletişim

E-mail Adresimiz

Telefon Numaralarımız

Adresimiz

Pendik / İstanbul

Ulaşım (Kroki)

Kadıköy Yönünden Ulaşım (D-100)

Kadıköy Yönünden Ulaşım (Minibüs Yolu)

Tuzla Yönünden Ulaşım

İletişim Formu

Hizmetler & Ürünler & Eğitimler

Pusula Web Tasarım | SEO , her biri alanında uzman ekip üyelerinden oluşmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz hizmet ürün ya da eğitimle ilgili bizimle iletişim kurduğunuzda, ilgili ekibimiz derhal sizinle iletişime geçecek ve en sağlıklı bilgiyi size ulaştıracaktır. Hizmet & Ürün portföyümüzle ilgili hızlı bilgi almak isterseniz sayfalarımızı ziyaret edebilir veya aşağıdaki açıklamalara göz atabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım (Web Dizayn) konusunda küçük ve orta ölçekli firmalardan büyük ölçekli kurumsal firmalara kadar tüm işletmelere hizmet vermekteyiz.

Arama motorlarında, istenen anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkabilmeyi sağlayan SEO hizmetimiz internet üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyen tüm firmalar için idealdir.

Adwords, basit gibi görünmesine rağmen ileri derece uzmanlık isteyen bir konudur. Uygun bütçelerle doğru müşterilere ulaşmak için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Uzman tasarımcılarımızdan Kurumsal Logo tasarımı ve diğer grafik tasarım konularında garantili hizmet alabilirsiniz. Seçilecek olan görsellerin kullanıcılar üzerinde ciddi etki bırakacağını göz önünde bulundurunuz.

Sosyal Medya yönetiminiz müşterileriniz üzerinde önemli bir etki bırakır. İyi yönetilen bir sosyal medya ile çok fazla sayıda müşteriye ulaşabilirsiniz. Sosyal Medya yönetimi konusunda birlikte çalıştığımız referanslarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. Sosyal Medya Yönetimimiz, Facebook, Twitter, Google+, Instagram ve Pinterest‘i kapsar.

E-Ticaret yatırımı oldukça maliyetli ve kritik bir yatırımdır. Yanlış seçilen altyapı, hatalı yönetim ve tanıtım konusunda atılacak yanlış adımlar büyük maddi kayıplara neden olabilir. Sizin için en doğru çözümü seçmek için uzmanlarımıza danışın.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), özellikle üretim yapan işletmelerin süreçlerinin sağlıklı bir şekilde yönetilebilmesinin anahtarıdır. ERP konusunda Microsoft, Logo ve Oddoo gibi dünya devleriyle birlikte çalışmaktayız.

Okul, Restoran, Avukatlık Bürosu gibi sektörler başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda paket programlarımız ve butik çözümlerimizle hizmet vermekteyiz. Özellikle CRM ve Anket Programları konusunda uzman ekibimize danışabilirsiniz.

  • Web Tasarım
  • Web Yazılım
  • SEO
  • Adwords
  • Excel & İleri Excel
  • Temel Bilgisayar başta olmak üzere ihtiyacınıza özel eğitimler uzman eğitimci kadromuz tarafından tasarlanmaktadır.

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?