Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım (Web Dizayn)

Profesyonel Web Tasarım & Yazılım Çözümleri

Kurumsal Web Tasarım Neden Gereklidir?

Web siteniz kimliğinizdir. Günümüzde tüm kullanıcılar ürün veya hizmet almadan önce firmaların web sitelerini incelemektedir. Eğer firmanızın web sitesi kullanıcıların beklediği kriterleri karşılamıyorsa ne yazık ki kullanıcılar diğer firmalara yönelmektedirler. Yapılan araştırmalar ürün ve hizmet alımının büyük bir hızla internet ortamına taşınmakta olduğunu göstermektedir. Hatta çoğu zaman kullanıcılar, fiziksel olarak bir mağazaya gitmeden önce de ürün ve hizmet ile ilgili fiyat da dahil olmak üzere bir çok konuyu internette, başka bir deyişle firmaların web sitelerinde araştırmakta ve aradıkları bilgiye ulaştıktan sonra mağazalarda alışverişlerine devam etmektedirler.

Tüm bu nedenlerle, kullanıcıların bekledikleri kriterlere uygun bir kurumsal web sitenizin olmasının işletmenize ciddi rekabet avantajı sağlayacağını göz önünde bulundurmalısınız. Kurumsal kimliğinizi yansıtan web sitenizin müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki bırakabilmesi için kriterlere uygun şekilde dizayn edilmiş ve kodlanmış olması gerekmektedir. Özellikle kurumsal web siteleri için kullanılan altyapı, kullanıcı dostu dizayn (UX) ve SEO açısından uygunluk (arama motoru optimizasyonu), hız ve mobil görünüm son derece önemlidir. Bununla birlikte sitenin özgün içeriğe sahip olması ve doğru görsellerle desteklenmesi de göz ardı edilmemesi gereken diğer unsurlardır.

Mobil Uyumlu (Responsive Tasarım)

SEO Uyumlu Ekran & Kod Yapısı

Kullanıcı Dostu Ekranlar

Güçlü Sunucular & Yüksek Hız

Müşteriye Özel Tasarımlar

Güçlü Satış Sonrası Destek

Diğerlerinden Farkımız Nedir?

Kurumsal Web Tasarım Standartlarımız Nelerdir?

Mobil Uyumlu (Responsive) Tasarım

Tüm kurumsal web site tasarımlarımız mobil uyumludur. Başka bir deyişle, ekran büyüklüğü ne olursa olsun tüm masaüstü bilgisayarlarda, lapotoplarda ve markasına bakılmaksızın tüm tablet ve telefonlarda düzgün bir şekilde görüntülenip kullanılabilmektedir. Günümüzde kullanıcıların vakitlerinin çoğunu tablet ve telefonlarında geçirdiklerini düşünecek olursak mobil uyumlu web sitelerin önemini daha rahat kavrayabiliriz.

 • Masaüstü Bilgisayarlar ☑
 • Dizüstü Bilgisayarlar (Laptoplar) ☑
 • Tabletler (Tüm Çözünürlüklerde) ☑
 • Akıllı Telefonlar (Tüm Çözünürlüklerde) ☑
 • Diğer Akıllı Cihazlar ☑

SEO Uyumlu Altyapı & Dizayn

SEO her geçen daha fazla önem kazanmaktadır. Kullanıcıların aradıkları ürün, hizmet ve bilgiye büyük oranda internetten ulaşmaları nedeniyle web sitenizin tasarımı kadar SEO kriterlerine uygun şekilde inşa edilmiş olması da önem taşımaktadır. Çünkü SEO, müşterilerin size internet üzerinden ulaşabilmelerinin birkaç yolundan biri ve en önemlisidir ve her geçen gün önemini daha da artırmaktadır. Bu nedenle ileride SEO çalışması yaptırabilmeniz için web sitenizin alt yapısının bu çalışma için uygun olması gerekmektedir. Aksi taktirde ne yazık ki web sitenizin yeniden yapılması gerekmektedir. Bu durum ek maliyetlere katlanmanıza yol açacaktır. 

Pusula Web Tasarım | SEO ekibi olarak tüm web tasarım & yazılım çalışmalarımızı SEO kriterlerine uygun şekilde yapmaktayız.

Kullanıcı Dostu Ekranlar

Web sitenize giren kullanıcıların pratik bir şekilde aradıkları ürün, hizmet ya da bilgiye ulaşmaları gerekmektedir. Kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda yeterince hızlı cevap verebilen bir siteye ve dolayısıyla tasarıma sahip değilseniz ne yazık ki kullanıcılar sitenizden kısa sürede ayrılmakta ve rakip sitelere yönelmektedirler. Bu istenmeyen duruma ilaveten aynı kullanıcılar, sitenizi yukarıda bahsedilen sebeplerden ötürü kullanışsız bulduklarında ve beğenmediklerinde bir daha sitenizi ziyaret etmek istememektedirler. Böyle bir durumda sitenizin ziyaret oranları hızla düşer ve müşteri potansiyelinizi kaybedersiniz.

Kullanıcıları web sitenizde tutmak, ancak aranılan ürün, hizmet ve bilgiyi kolay ve kullanıcıların alışık oldukları şekilde onlarla buluşturmak suretiyle mümkün olabilir. Bunu sağlayabilmek ise “Kullanıcı Deneyimi (UX- User Experience)” dikkate alınarak yapılan dizayn ve akışları kullanmak ile mümkündür. Pusula Web Tasarım | SEO, tüm tasarımlarında kullanıcı deneyimini ön planda tutar ve ürün hizmet ve bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Bunun yanı sıra birden fazla işlem gerektiren (satınalma vb.) süreçleri de mümkün olan en kısa ve pratik şekle sokarak kullanıcıların web sitenizden mutlu ayrılmasını ve tekrar ziyaret etmelerini sağlar.

Güçlü Sunucular & Yüksek Hız

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların dikkat ettikleri konulardan biri de web sitenizin hızıdır. Hem ilk tıklamada karşılaşılan hem de sayfa geçişlerinde yaşanan yavaşlık da tıpkı kullanıcı dostu olmayan web tasarım gibi sitenizi ziyaret eden kişilerin kısa sürede sitenizden ayrılmasına ve bir daha ziyaret etmek istememesine yol açmaktadır. Hızlı bir web siteye sahip olmanın ise en iki önemli nedeni vardır; birincisi kullanılacak web siteniz geliştirilirken kullanılan alt yapı ve kodlama, diğeri ise web sitenizin barınacağı sunucuların hızıdır. Pusula Web Tasarım | SEO ekibi olarak en güncel metodlarla sitenizi inşa eder ve yüksek hızlı sunucularda barındırır*.

Bu sayede sitenizin hem SEO açısından önemli kriterlerden biri olan “hız” beklentisi karşılanmış olur hem de kullanıcıların sorun yaşamadan keyifle gezeceği bir web siteye sahip olursunuz.

* Müşterinin tercihine ve maliyetlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Müşteriye Özel Tasarım

Web site yaptırma gereksinimi duyan kişi ya da işletmenin faaliyet göstereceği alana, sektöre ve hedef kullanıcı/müşteri kitlesine göre ihtiyaç duyulan site tasarımı farklılaşabilir. Sade tasarımlardan ileri derecede animasyonlar içeren yaratıcı tasarımlara kadar oldukça geniş bir yelpazede tercih yapabilmek mümkündür. Bu nedenle Pusula Web Tasarım | SEO, öncelikle müşteri ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirledikten sonra müşterisi ile birlikte tasarımın genel hatlarını belirler. Temel şablona sadık kalınarak oluşturulan tasarımlar müşteri ile paylaşılır ve gerekli düzeltmelerin ardından şablona son şekli verilir. Bu sayede tüm müşterilerimiz için özel tasarımlar oluşturulur. 

Özel tasarıma sahip bir web sitenizin olması kurumsal kimliğiniz ve markanız üzerinde ciddi etkiye sahiptir.

Güçlü Satış Sonrası Destek

Pusula Web Tasarım | SEO ekibi olarak sorunu çözmeyi çözmeyi değil, sorunsuz çalışan sistemler kurmayı hedefleriz. Yüksek müşteri memnuniyetimizin arkasındaki en önemli nedenlerden biri budur. Bununla birlikte tercih edilen destek paketi kapsamında ve taahhüt ettiğimiz sürelerde müşterilerimizin talepleri hızla ilgili ekibimiz tarafından yerine getirilir ve takip edilir. Oluşabilecek problemler de aynı hızda giderilir.

Web Site Fiyat Hesaplama

İhtiyacınız olan web site maliyetini sizden istenen bilgileri girerek hesaplayabilirsiniz.

Başlayın

0$

Teşekkür ederiz, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Web Site Özellikleri

Lütfen Web Sitenizin Barındıracağı Özellikleri Seçiniz (Resimlerin Üzerini Tıklayarak Seçim Yapabilirsiniz). Seçiminizin ardından "İleri" butonunu tıklayınız.

e-ticaret-sistemleri-resim

E-Ticaret

blog-resim

Blog

online-randevu-sistemi

Online Ranevu

online-destek-canli-destek

Online Canlı Destek

online-anket-sistemi-resim

Online Anket Sistemi

online-katalog-resim

Online Katalog

web-site-guvenligi

Üst Düzey Güvenlik Yazılımları


Web Site

web-site-pop-up

Pop-Up Tasarım & Kampanya Yönetimi

web-site-urun-dizayni

Kullanıcı Bazlı Ürün Tasarımı

interaktif-haritalar-resim

İnteraktif Haritalar (Tüm Ülke ve Dünya Haritaları)

web-site-forum-resim

Forum

kullanıcı-bazli-site-yonetimi-resim

Kullanıcı Bazlı Site Yönetimi (Kullanıcılara Özel Sayfalar)

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

Web Sayfası Oluşturma

Sitede özel sayfalar ve içerik sayfaları olacak mı? Eğer olmayacak ise bunları kullanıcıların yapması gerekecek.

Eğer siteniz ürün ağırlıklı bir site ise lütfen "evet" seçeneğini işaretleyin.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

Ürün Girişleri

Ürün girişleri Pusula Web Tasarım | SEO tarafından mı yoksa müşteri tarafından mı yapılacak?

Eğer Ürün Girişleri Pusula Web Tasarım | SEO Ekibi Tarafından Yapılacaksa Lütfen "Pusula Web Tasarım Tarafından Girilecek" Seçeneğini İşaretleyiniz.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

Ürün Sayısı

Web siteye eklenecek ürün sayısını seçiniz.

web-site-urun-girisi
1

Resmin üzerini tıkladıktan sonra resmin hemen üzerinde görüntülenecek olan bardan siteye eklenecek ürün sayısını seçebilirsiniz.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

Yabancı Dil Desteği

Web sitenizde yabancı dil desteği olacak mı?

Eğer web sitenizde birden fazla dil desteği olacak ise "evet" seçeneğini işaretleyiniz.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

Yabancı Dil Sayısı

Web siteye eklenecek yabancı dil sayısını seçiniz.

web-site-yabanci-dil-destegi-resim
1

Resmin üzerini tıkladıktan sonra resmin hemen üzerinde görüntülenecek olan bardan siteye eklenecek yabancı dil sayısını seçebilirsiniz.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

Web Site Tasarımı

Web site tasarımınızı seçiniz. Tüm tasarımlarımız standart olarak hem bilgisayarlarla hem de mobil cihazlarla uyumludur. Eğer normal web site görünümünden farklı bir mobil site dizayn ettirmek istiyorsanız "mobil" tasarımı seçiniz.

responsive-web-tasarim
mobil-web-tasarim-icon
Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

Fiyat Teklifi

Hesaplanan İndirimsiz Tutar:


Özet:

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Web Site Siparişi Oluştur

Web Tasarım Hizmet & Bakım Paketleri

 • Paketler
 • Hizmetler
 • Uzaktan Destek     
  Müşteri talepleri ve oluşabilecek problemlere uzaktan bağlantı yoluyla destek verilmesini kapsar.
 • Yerinde Destek     
  Müşteri ihtiyaçları ile ilgili gerekli konularda müşterinin bulunduğu lokasyonda yerinde destek verilmesini kapsar.
 • Destek Süresi     
  Müşteri talepleri ve oluşabilecek problemlerin hangi gün ve saatler arasında Pusula Web Tasarım | SEO ekibi tarafından karşılanacağını belirtir.
 • Tasarım Değişikliği      
  Yılda bir kez web site tasarımının ücretsiz olarak değiştirilmesini kapsar.
 • Müdahale & Çözüm Süresi     
  Müşteri ihtiyaçları ve oluşabilecek problemlere ilişkin Pusula Web Tasarım | SEO tarafından verilecek maksimum yanıt süresidir.
 • Özel Müşteri Temsilcisi     
  Müşteriye özel temsilcisi atanmasını kapsar. Müşteri, kendisinden sorumlu olan müşteri temsilcisinden her türlü konuda bire bir destek alabilir.
 • Web Site Yönetim Desteği      
  Web sitede içinde her türlü değişikliğin yapılmasını, bilgi girişlerini ve güncellemeleri kapsar.
 •  
 • STANDART
 • Ücretsiz
 • Hafta içi Mesai Saatleri Arasında
 • 24 Saat
 •  
 • PREMIUM
 • $100 /Ay
 • 7/24
 • 2 Saat

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?