MS Excel & İleri Excel Eğitimleri

MS Excel & İleri Excel Eğitimleri

Yeni Başlayanlar, Çalışanlar & Profesyoneller için Excel

excel-ve-iler-excel-egitim-ikon-2

Günlük hayatımızın hemen her alanında Excel’e ihtiyaç duymaktayız. Özellikle iş yaşantımızda, yaptığımız işle de bağlı olarak Excel önemli bir yer tutmaktadır. Manuel olarak belki saatlerimizi alacak işlemleri Excel ile birkaç saniye içinde yapabilmekteyiz. Öyle ki çoğu zaman, birçok çalışan için Excel’in olmadığı bir dünya hayal etmek bile zordur. Excel’in, “bilgi” üzerindeki hakimiyeti ile hayatı kolaylaştırmasına karşın çok sayıda fonksiyonu bulunan detaylı bir program olması nedeniyle alışılması ve tam kapasiteyle kullanılması ciddi araştırma ve zaman gerektirmektedir. Günlük koşuşturmada, çoğu zaman enerjimizi ve zamanımızı farklı işlere odakladığımızdan Excel’in fonksiyonlarını araştırıp öğrenmeye fırsatımız kalmamaktadır. Bu nedenle iyi bir eğitim ile çok kısa sürede Excel’i öğrenip gerek iş hayatımızda gerekse günlük hayatımızda kullanabilmek son derece akıcı bir yöntemdir.

Pusula Web Tasarım | SEO, uzman ve deneyimli Excel eğitmenleri ile hizmet vermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal eğitimlerle ihtiyaçlarınız analiz edilerek uygun müfredat çıkarılır ve en güncel metotlarla ve zamanı yüksek verimlilikte kullanarak Excel eğitimi verilir. Hem özel ders hem de sınıf eğitimi şeklinde Excel eğitimi verilmektedir.

Excel ile ilgili eğitim taleplerinizi ekibimize iletmeniz durumunda, ekibimiz tarafından ihtiyaçlarınız tespit edilerek en uygun eğitim programı çıkarılacak ve eğitim ücreti tarafınıza iletilecektir. Detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?