MS Office Eğitimi

MS Office Eğitimleri

Word | Excel | Powerpoint

ms-office-egitimleri-icon

MS Office Eğitimi, iş hayatımızın, hatta neredeyse günlük hayatımızın birçok noktasında sıklıkla başvurduğumuz ofis programlarının etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan bir eğitim programıdır. Word, Excel ve Powerpoint’i etkin kullanabilmek hayatı kolaylaştırdığı gibi iş dünyasında da birkaç adım öne geçilebilmesini sağlamaktadır.

Seviyenize ve ihtiyacınıza göre özel olarak belirlenen müfredat ve ders yoğunluğu ile MS Office programlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. MS Office eğitimini tamamladıktan sonra İleri Excel eğitimimize de göz atabilirsiniz. Uzman ve tecrübeli eğitimcilerimizle görüşerek sizin için en uygun eğitimi dizayn edebilirsiniz. Detaylı bilgiler için bize iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?