Okul Yönetim Sistemi

Okul Yönetim Sistemi

Öğrenci & Veli Sayfaları - Muhasebe - Not Giriş & Görüntüleme Sistemleri

okul-yonetim-programi-resim

Günümüzde büyüklüğüne ve derecesine bakılmaksızın tüm okullar dijitalleşme sürecine girmişlerdir. Bu nedenle okullardaki her türlü sürecin yönetimi de oldukça zahmetli bir hal almıştır ve eski sistemlerle yönetilmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle tüm süreçleri bir okul programı üzerinde takip etmek son derece faydalı olacaktır. Okul yönetim programları, öğrenci ya da öğretmen kaynaklı hataların azaltılmasının yanı sıra ciddi zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Tüm öğrenci, öğretmen ve veliler gerekli tüm bilgilere internet üzerinden ulaşabilmeyi arzu etmektedirler. Bu nedenle okul yönetim sistemi kullanmak kaçınılmaz hale gelmiştir.

Okul Yönetim Programı‘nda (Eoksis) tüm süreçlerin basit bir şekilde tek kaynaktan yönetilmesi amaçlanmıştır. Web tabanlı uygulamada aşağıdaki tüm süreçler online olarak yapılabilmektedir:

  • Devam kontrolü
  • Not girişleri
  • Not görüntüleme
  • Öğrenciye ilişkin alınan notlar
  • Ödeme takibi
  • Personel bilgileri
  • Veli & iletişim bilgileri
  • Ders programları

Yukarıdaki işlemlerin yanı sıra okul yönetim süreçlerini kolaylaştıran birçok özelliği bünyesinde barındıran Okul Yönetim Sistemi’ne (Eoksis), her geçen gün yeni özellikler eklenmeye devam edilmektedir. Eoksis, okul yönetimini kolaylaştıran birçok özelliği bünyesinde barındıran ve aynı zamanda oldukça hesaplı bir okul programıdır. Demo ve detaylı bilgi için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?