Projelerimiz

Projelerimiz

Pusula Web Tasarım | SEO Ekibi Olarak Geliştirdiğimiz & Geliştirmeye Devam Ettiğimiz Projelerimizden Bazıları

Projelerimiz Hakkında

Pusula Web Tasarım | SEO, müşterileri için hayata geçirdiği projelerin yanında kendi projelerini de geliştirmektedir.  E-Ticaret, İnsan Kaynakları ve PDKS Yazılımları, Bisiklet ve Ekipmanları, Organik Ürünler başta olmak üzere farklı alanlarda yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Bu kapsamda kendi bilgi birikimini müşterilerine destek olmanın yanı sıra ticari değeri yüksek ve toplum için artı değer oluşturan projelere de aktaran Pusula Web Tasarım | SEO, tamamını kendi finanse ettiği projeler ile birlikte proje bazlı ortaklık şeklinde de çalışmaktadır. Tamamlanan projelerden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. 30’dan fazla proje ise geliştirilmeye devam etmektedir. Projeler hakkında detaylı bilgi almak ve kendi projeleriniz için destek almak için Pusula Web Tasarım | SEO ile iletişime geçebilirsiniz.

www.bmwbisiklet.net

BMW bisiklet geleceğe yapılmış bir yatırım anlamda çok önemli bir yerdedir ve büyük bir potansiyel ihtiva etmektedir. Velespitim’den edindiğidimiz tecrübeler bize gösteriyor ki yerli ve yabancı bisiklet pazarında araba markalarının ağırlığı günden güne artacaktır. Bu anlamda ulaşım araçlarında gösterdiği başarıyı bisiklete de yansıtmakta hiçbir zorluk çekmeyen BMW markasının önemi çok önemlidir. Yerli üretimin sınırlı olduğu günümüzde bisiklet sektörü için ithalat önemli bir yer arz etmektedir. İthal bisikletler arasında BMW Bisikletler de kalite-fiyat-performans parametreleri eşliğinde değerlendirildiğinde oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. İşte BMW Bisiklet sitemiz tüm potansiyeli değerlendirmek ve onun dışında da hali hazırda itibari iyi değerlendirilmeyen ve pazar payının hakkı verilmeyen BMW Bisikletlere iade-i itibar kapsamında hizmet etmek amaçlarına hizmet etmektedir. 

www.excelformulleri.com

www.excelformulleri.com adından da anlaşılacağı gibi Microsoft Excel programı ile ilgili tüm bilgileri tek kaynakta toplayıp kullanıcıya sunmayı amaçlayan bir platformdur. Excel ile ilgili tüm bilgilere pratik ve hızlı bir şekilde ulaşılabilmesini sağlar. Kullanıcı dostu ekranları, hızlı sistemi ve videolarla desteklenmiş öğretim metodlarıyla benzerlerinden çok farklıdır. Google benzeri bir ara yüze sahip olan www.excelformulleri.com’da arama çubuğuna istediğiniz ulaşmak istediğiniz formül ya da bilginin birkaç harfini yazarak hızlıca sonuçlara ulaşabilirsiniz. MS Excel ile ilgili hem Türkçe hem de İngilizce formüller detaylı açıklamalarıyla yer almaktadır. Bu platformda online bilginin yanı sıra kurumsal ve bireysel eğitimler için de teklif alabilmek mümkündür. Altyapı çalışmaları tamamlanmış olan www.excelformulleri.com yayına alınmıştır ve içerik zenginleştirme çalışmaları devam etmektedir.

www.organiktavukciftligi.com

www.organiktavukciftligi.com son zamanlarda üzerinde sıkça tartışılan “tavuk ürünleri” konusunda müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermek üzere tasarlanmış bir sitedir. Yalova’nın Çiftlikköy ilçesine bağlı Taşköprü beldesinde 20 dönüm arazi üzerine kurulu organik tavuk çiftliğimizde tamamen organik tavuk, yumurta, bıldırcın ve bıldırcın yumurtası üretimi ve satışı yapılmaktadır. Elde ettiğimiz ürünler, müşterilerimize organik çiftliğimizden düzenli olarak sağlıklı koşullarda ulaştırılmaktadır. Yüksek kalite standartlarında kurduğumuz çiftliğimiz gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Yakın zamanda çiftliğimiz müşterilerimiz tarafından 24 saat kamera ile izlenebilecek konuma gelecektir. Artan talep nedeni ile birlikte organik besicilik ve tarım alanında yatırımlarımız devam etmektedir.

www.velespitim.com

Velespitim, pek çok ayrı web yüzlerinden oluşan yekpare bir bisiklet yayıncılığı projesidir. Velespitim, bisiklet yayıncılığı alanında takipçilerine hizmet sunmaktadır ve bu projede web sitesi, Facebook, Twitter, İnstagram ve Pinterest gibi araçlar kullanılmaktadır. Bisiklet tutkusuyla çıkılan bu yolda tek amaç Dünya’nın pek çok yerinden bisikletçilerle buluşmak ve onlara iyi yayınlar sunabilmektir. Kalite, özgünlük gibi kavramlar Velespitim potasında eritilmiştir. Bizler biliyoruz ki her bisikletçi, bisiklet sürmeyi sevdiği kadar bisikletle ilgili yayınları takip etmeyi ve bisiklet dünyasında neler olduğundan haberdar olmayı da sever. Bizlerin de teknik anlamda pedal aşıklarına destek olduğumuz nokta bu nokta oluyor. Bisikletin tarihsel sürecinin ışığında Velespitim büyüyen ve tüm zamanların bisiklet ruhunu içine sindirerek yoluna başlamıştır. Kökü sağlam noktalardan beslenen ve temeli sağlam noktalara kurulmuş her projede olduğu gibi Velespitim de ivmesini her geçen gün artırarak takipçilerinin desteğiyle yoluna devam etmektedir. 

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?