SEO & Adwords Eğitimleri

SEO & Adwords Eğitimi

SEO & Adwords Yönetimi | Dijital Pazarlama Teknikleri

seo-adwords-egitimi-banner

SEO & Adwords Uzmanlığı son zamanlarda yeni bir meslek haline gelmiştir. Bir siteyi arama motorlarında üst sıralara taşımak oldukça değerli ve zahmetli bir iştir. Hatta çoğu zaman bir site ya da e-ticaret sistemi kurmak çok fazla anlam ifade etmez. Kullanıcıların, yapılmış olan bu sitelere ulaşabilmesi çok daha önemlidir. Kullanıcıları sitelere çekebilmenin en önemli iki yolu ise belirlenen anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmek ve Google reklamlarını (Adwords) kullanabilmektir. Bu iki önemli konu da oldukça ayrıntılıdır. Çok fazla bileşeni bulunan SEO ve Adwords konularında başarılı olabilmek ve bütçeyi doğru yönetebilmek için tüm bu bileşenlere hakim olmak gerekmektedir.

Pusula Web Tasarım |SEO Ekibi, tecrübesi ve bilgi birikimi ile yeni SEO & Adwords uzmanları yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Katılımcılara bir yandan SEO & Adwords araçları öğretilirken diğer yandan da bu alandaki yeniliklerin nasıl takip edileceği ve doğru bilgiye nasıl ulaşılacağı uygulamalı olarak öğretilmeye çalışılacaktır. SEO & Adwords konusuna başlamadan önce temel düzeyde web tasarım ve yazılım bilgisine de sahip olmak gerekmektedir. Detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?