SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Google'da İlk Sayfada Yer Alın

SEO Neden Gereklidir?

İnternet dünyasında bir web siteniz olmasından daha önemli bir konu varsa o da “arama sonuçlarında”, özellikle deGooglarama sonuçlarında” kolay bulunabilir olmanızdır. Kişisel bir web siteniz varsa, sizin odak noktalarınızla ilgili anahtar kelimeler, işletmenizin bir web sitesi varsa da işletmenizin faaliyet (sunulan ürün, hizmet vb.) alanı ile ilgili anahtar kelimeler aratıldığında kullanıcıların size kolayca ulaşabilmesi gerekmektedir. Bunun tek yolu ise arama motorları tarafından düzgün bir şekilde indexlenip, arama motorlarının bekledikleri kriterlere uygun olmaktır. Başka bir deyişle sitenizin “Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization)” açısından uygun olması gerekmektedir. Bu kriterler kısaca “SEO” olarak ifade edilir. Eğer işletmeniz için SEO hizmeti alacaksanız ve bu hizmet ağırlıklı olarak, sunduğunuz ürün ve hizmetlere yönelik olacaksa, hizmet kapsamında birtakım farklılıklar bulunması nedeniyle bunu “Kurumsal SEO” olarak adlandırmak daha doğru olacaktır.

Günümüzde kullanıcılar, ulaşmak istedikleri ürün, hizmet ya da bilgiye ilişkin sözcükleri Googlbaşta olmak üzere arama motorlarına yazarlar ve çıkan sonuçlara göz atarlar. Genellikle ilk 1-2 sayfada istediklerine ulaşarak arama süreçlerini tamamlarlar. İşte bu noktada SEO, web sitenizin arama motorlarının ilk sıralarında görünmesini sağlar. Bu şekilde kullanıcılar sitenizi ziyaret ederek ihtiyaç duydukları ürün, hizmeti sitenizden temin eder ya da onlara sunduğunuz bilgiye rahatça ulaşırlar. 

Son yıllarda çok yüksek bir ivmeyle neredeyse tüm sektörlere ilişkin ürün ve hizmet alımları internet aracılığı ile satın alınmaktadır. Bu durum, ticari faaliyette bulunan tüm işletmeler başta olmak üzere tüm kurum ve hatta kişilerin web sitesi sahibi olmalarını gerekli hale getirmiştir. Buna ilaveten internet üzerinden ürün/hizmet alımının çok ciddi bir pazar olması nedeniyle bu pazarda söz sahibi olmanın yolu da yine arama motorlarında üst sıralarda çıkmak, yani SEO çalışması yapmak ile mümkündür. Özellikle Kurumsal SEO için ürün ve hizmetlerin ön plana çıkarıldığı ürün bazlı ve kategori bazlı kurumsal seo ile hem elekronik ortamda yapılan ticaretten pay almak hem de internet ortamında ürün ve hizmet araştırması yapan kullanıcıları mağazaya çekmek yönünde stratejiler uygulamak mümkündür. 

ÖzellikleGoogle’da ilk sayfada çıkmak” bereberinde ciddi bir iş hacmi de getirmektedir. Tüm bu özellikleriyle oldukça kritik hale gelen SEO konusu, aynı zamanda oldukça hassas bir iştir. Sağlıklı yapılmayan SEO çalışması, geri dönüşü çok zor hatta çoğu zaman mümkün olmayan hatalara yol açmakta ve bir çok kişiyi madur etmektedir. Arama motorlarında iyi bir yer edinmenin oldukça zahmetli ve uzun bir iş olduğu düşülecek olursa yapılacak olan hatalar ciddi maddi kayıplara yol açmaktadır. Tüm bunların yanı sıra yaşanacak müşteri kayıplarının çoğu geri döndürülememektedir. Alan adınızı ve dolayısıyla markanızı bir daha kullanamamanıza kadar büyük boyutlara ulaşabilecek problemlerle karşılaşmamak için SEO işlemlerinin yalnızca kendini ispatlamış profesyonellerce yapılmasına izin vermek en akıllıca ve garanti yöntemdir. Hem bireysel hem de kurumsal SEO’ya ihtiyaç duyulması halinde mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

İnternet dünyasının “sanatı” diyebileceğimiz SEO, ileri derece bilgi birikimi gerektiren, hassas, emek-yoğun ve uzun vadeli bir iştir. Genellikle uzmanlar SEO’yu domino taşlarını dizmeye benzetirler. Yapılabilecek küçük bir hata uzun süre yoğun emek sarf edilerek yapılan işlemlerin sonuçsuz kalmasına neden olabilir. Bu nedenle kullanılacak toollar, backlink kaynakları, içerikler gibi yüzlerce kalemden oluşan SEO çalışması yalnızca SEO profesyonelleri tarafından kriterlere uygun şekilde yapılmalıdır.

Özellikle kurumsal web siteleriniz için yapılacak olan çalışma ticari bir yatırım niteliğindedir. Nasıl işletmelere yapılan sermaye ve demirbaş gibi yatırımlar konusunda hassas davranılıyor ise SEO için de aynı derecede önem göstermek gerekmektedir. Bununla birlikte oldukça ciddi bir yatırım olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır.

İşletme & Hedef Kitle Analizi

 Sağlıklı bir SEO çalışması için işletme ve hedef kitle doğru analiz edilmelidir.

Anahtar Kelime Belirleme

 SEO çalışmasının ikinci basamağı çalışılacak “anahtar kelimelerin belirlenmesidir”.

Web Site Analizi

Web sitenin alt yapısı &  tasarımı SEO uygunluğu açısından incelenmelidir.

SEO için Çalışmaya Başlanması

Gerekli analizler tamamlandıktan ve düzeltmeler yapıldıktan sonra doğal SEO çalışmasına başlanabilir.

SEO Sürecinde Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir?

A. Hem işletme web sitesi hem de kişisel web site için öncelikle faaliyet alanı ve hedef kullanıcı kitlesi belirlenmelidir. Yapılacak olan çalışmanın en önemli noktalarından biri budur. Bu noktada yapılacak analizler sonucunda belirlenecek olan hedef kitle, ilerleyen aşamalarda yapılacak olan çalışmalar için temel oluşturacaktır. Aksi taktirde siteye istenilen miktarda ve nitelikte müşteri/kullanıcı çekilemez.

B. Hemen ardından kullanıcılar tarafından hangi kelimeler arandığında Google‘da ilk sayfa ve üst sıralarda çıkmak istendiği belirlenmelidir. Bu kısım “Anahtar Kelime Belirleme Süreci” olarak adlandırılır. Örneğin “ayvalık zeytinyağı” kelimesi arandığında Google‘da ilk sayfada ve üst sıralarda çıkmak istiyorum diyebilirsiniz. Bu durumda anahtar kelimelerinizden biri “ayvalık zeytinyağı” olacaktır. Bunun gibi anahtar kelimelerinizin belirlenmesi SEO çalışmasının en kritik aşamasıdır. Çünkü doğrudan hedef kitlenizi ve müşteri potansiyelinizi belirler. Kelimeleri belirlerken ön çalışmasını yapmanızda herhangi bir sakınca yoktur ancak nihai kararı verirken mutlaka bir SEO Uzmanı ile çalışmalısınız. Bunun nedeni belirlediğiniz ve yatırım yapacağınız kelimenin size beklenen ölçüde dönüş sağlayıp sağlamayacağının belirlenmesi gerekliliğidir. Bu da belirlediğiniz anahtar kelimelerin arama motorlarında ne kadar arandığı ile ilgilidir. Bir örnekle açıklayacak olursak seçtiğiniz kelime sizin için çok önemli olmasına karşın arama motorlarında araması olmayabilir. Dolayısıyla bu kelimeleri kimse aramadığı için size müşteri olarak dönmesi imkansıza yakındır. Bu nedenle bu kelimelere yatırım yapılması maddi kaybın yanı sıra zaman kaybına da yol açar. Güvenilir bir SEO Uzmanı ile çalışırsanız size en çok kazandıracak olan kelimelerin belirlenmesi konusunda sizi yönlendirecek ve hatalı yatırım yapmanızın önüne geçecektir. Kurumsal SEO çalışması yaptırmayı düşünen işletme sahipleri bu konuya azami dikkat etmeli ve daha önce kategori/ürün bazlı SEO yapmış uzmanlarla çalışmayı tercih etmelidirler. Anahtar kelimelerin seçilmesi SEO maliyetinin belirlenmesi açısından da son derece önemlidir. Söz konusu kelimeye ilişkin arama motorlarındaki rekabet ne kadar yüksekse SEO maliyeti, başka bir deyişle SEO Fiyatları da o kadar yüksek olacaktır. Bu noktada da Performans/Yatırım oranı en yüksek anahtar kelimelerin seçilmesi akıllıca bir yatırım yapılması noktasında son derece önemlidir. Yine burada da SEO Uzmanınızın sizi yönlendirmesi ciddi önem arz eder.

C. Anahtar kelimeler belirlendikten sonra SEO çalışmasına başlanmadan önce yapılması gereken ilk şey web sitesinizin tasarım, kod yapısı ve alt yapısının SEO’ya uygun olup olmadığını incelemektir. Eğer bu işlem yapılmazsa, diğer çalışmalar ne kadar başarı ile yapılırsa yapılsın sonuç almak neredeyse imkansız olacaktır. Yapılacak olan SEO analizi sonrasında eğer sitenin uygun olduğuna karar verilirse SEO çalışmasına başlanabilir. Web siteniz uygun değilse ancak tespit edilen hatalar giderilebilir düzeydeyse, bu hataların giderilmesine ilişkin çalışma yapılır ve tamamlanmasının ardından SEO çalışmasına başlanabilir. Kimi durumda incelenen web sitede düzeltilemeyecek kadar çok hata tespit edilebilir. Bu durumda web sitenin yenilenmesi en sağlıklı çözümdür.

D. Tüm bu çalışmalar sağlıklı bir şekilde tamamlandıktan sonra SEO çalışmasına başlanabilir. Anahtar kelimelerin zorluğuna ve rakiplere bağlı olarak sonuç alma süresi 4- 24 ay arasında değişebilir.

Yukarıda da açıkladığımız gibi SEO yatırımı oldukça hassas bir konudur ve doğru seçim yapmak son derece önemlidir. Yeni bir işletme kurmak kadar kritik bir karar olduğunu ve belirli düzeyde yatırım maliyeti bulunduğunu da göz önünde bulundurarak karar vermek gerekmektedir.

SEO konusunda yatırım yapmayı düşünüyorsanız ekibimizle merak ettiğiniz tüm konularda ekibimize danışabilirsiniz. Ekibimiz size hizmet standartlarımız, çalışma şartlarımız, maliyet ve analizler konusunda şeffaf ve profesyonel çerçevede destek olacaktır.

Düzenli Yükselme Garantisi

Ziyaretçi Sayısında Önemli Artış

Organik (Hilesiz) Çalışma

Profesyonel İçerik Yönetimi

Kaliteli Backlink Çalışması

Periyodik & Detaylı Raporlama

Diğerlerinden Farkımız Nedir?

SEO Standartlarımız Nelerdir?

Yükselme Garantisi

SEO hizmeti ile ilgili en hassas konulardan biri taahhütlerdir. Pusula Web Tasarım | SEO ekibi olarak her ay bir önceki konumunuza göre daha iyi bir konumda olacağınızı taahhüt ediyoruz. SEO, sanılanın aksine somut bir iştir ve rahatlıkla takip edilebilir. Tüm müşterilerimiz anahtar kelimelerini Google’a yazarak takip edebilir. Böylelikle seçilen SEO Paketi* kapsamında sunulan raporlarımıza ek olarak mevcut konumunu istediği zaman sorgulayabilir. Taahhütlerimiz ve müşterilerimizin hakları yapılacak olan sözleşmeler aracılığıyla belirlenmekte ve müşterilerimizin hakları korunmaktadır.

Ziyaretçi Sayısında Önemli Artış

Kullanıcılar arama motorlarında bir kelime arattıklarında genellikle ilk birkaç sayfaya hatta ilk çıkan sonuçlara bakma eğilimindedirler. Diğer sonuçların ve sayfaların önemi, gerilere doğru gidildikçe azalmaktadır. Dolayısıyla sayfalara gelen ziyaretçi oranları da bulundukları konum ile doğru orantılıdır. Bununla bağlantılı olarak, SEO çalışması ile web sitenizin konumu yükseldikçe web sitenize gelen ziyaretçi sayısı da artacaktır. Çalışmaya başlandıktan sonra ilk 2-3 ay içinde ziyaretçi sayılarınız ve beraberinde satış oranlarınız (eğer web site ile ilişkilendirilen bir ticari girişim mevcut ise) da hissedilir oranda artacaktır.

Organik (Hilesiz) Çalışma

Hemen her alanda olduğu gibi SEO alanında da sunulan hizmet kaliteleri arasında ciddi farklılıklar bulunmaktadır. Bunun bir sonucu olarak arama motorlarında üst sıralarda çıkmanın da farklı yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemlerin bir kısmı organik olarak nitelendirdiğimiz doğal sürecinde takip edilen ve olması gereken yöntemlerdir. Diğer bir kısmı ise arama motorlarının tepkisel boşlukları ve gecikmelerinden faydalanan yapay (hileli) yöntemlerdir. Organik yöntemler sitenizin yükseldiği konumda kalıcı olmasını sağlarken, arama motorlarına doğru ve sağlıklı bilgi sunduğu için sitenize, alan adınıza ve markanıza herhangi bir zarar vermezler. Yapay (hileli) yöntemler ise kısa sürede hızlı sonuç verirken bir süre sonra aynı hızla web sitenizin arama motorlarının sonuçlarında kaybolmaktadır. Bu durum için arama motorlarının bir nevi seçilen hileli yöntemi cezalandırması diyebiliriz. Web sitenizin yapılan yanlış hamleler neticesinde arama motorlarının sonuçlarında arka sıralara düşmesi ve hatta sonuçlarından kaybolması geri dönüşü oldukça zor ve bazen de imkansız olan bir durumdur. Zaman zaman sitenizin “banlanmasına” yani sorgu sonuçlarından kaldırılmasına dahi yol açabilir. Bu nedenle her zaman organik yöntemleri tercih etmek gerekmektedir. Kısa sürede hızla yükseleceğinizi taahhüt eden kişi ve firmalara şüphe ile yaklaşmak gerekmektedir.

Pusula Web Tasarım | SEO ekibi olarak yaptığımız her işte standartlara uygun uygun çalışmak en önemli prensiplerimizden biridir. SEO konusunda sorunsuz ve profesyonel hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel İçerik Yönetimi

SEO konusunun en önemli bileşenlerinden biri içerik yönetimidir. SEO’ya uygun içerik yazılması oldukça kritik bir konudur. içeriğin özgün olmasının yanı sıra boyutu, anahtar kelimeler açısından zenginliği, iç ve dış link yapılarının düzgün ve olması gerektiği ölçüde oluşturulması gibi onlarca kriter mevcuttur. Tüm bunların yanı sıra içerikte kullanılan dil, faaliyet alanına göre farklılaşabilmektedir. Dolayısıyla kimi içeriklerde akademik bir dil kullanılması gerekirken kimi içeriklerde de günlük konuşma dili kullanılması gerekebilir. Hedef kullanıcı kitlesine göre farklılaşabilen içerik yapısı nedeniyle SEO kapsamında içerik yazarlığı/editörlüğü apayrı bir uzmanlık alanıdır.

Ekibimizde, SEO uyumlu içeriklerin oluşturulmasında görev alan içerik editörlerimiz bulunmaktadır. Sunduğumuz hizmet kapsamında yönettiğimiz tüm içerikler, müşteri ile etkileşim halinde (gerekebilecek teknik detaylar göz önünde bulundurularak) ve koordineli bir şekilde oluşturulmaktadır.

Kaliteli Backlink Çalışması

Backlink, SEO çalışmasının önemli ve hassas parçalarından biridir. Diğer tüm işlemlerde olduğu gibi backlink çalışmasının hatalı yapılması da son derece ciddi problemlere neden olabilmektedir. Arama motorları bu konuya oldukça fazla dikkat etmektedirler. Bu nedenle backlink kaynağı olarak kullanılacak siteler, backlinkleme yöntemleri, sunulacak içeriklerin yapısı gibi dinamiklerin doğru yönlendirilmesi de ayrı bir uzmanlık alanıdır. SEO çalışmasında genellikle ücretli backlink kaynaklarına bir yönelim olmasına karşın bu durum arama motorları tarafından hoş karşılanmamakta ve ücret karşılığı backlink alan siteler genellikle orta-uzun vadede ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kalabilmektedirler.

Pusula Web Tasarım | SEO ekibi olarak her zaman doğal ve güvenli kaynakları tercih etmekte ve tüm yapılan çalışmaları müşterilerimize raporlamaktayız. Detaylar için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Periyodik & Detaylı Raporlama

Üstlendiğimiz tüm projelerde olduğu gibi SEO projelerimizde de şeffaflık ilkemiz gereği yaptığımız her türlü çalışmayı müşterilerimize periyodik olarak raporlarız. Müşterimizin seçeceği SEO paketi kapsamında belirlenen sürelerde, üzerinde çalıştığımız web sitesi ve anahtar kelimelere ilişkin ilerlemeler, optimizasyonlar, backlinkler çalışmaları ve diğer tüm işlemler müşterilerimize tüm detaylarıyla raporlanır.

Müşterilerimizin talep edebileceği özel raporlar ve raporlama sıklığı da yapılan anlaşmalar çerçevesinde belirlenebilir.

SEO Fiyat Hesaplama

İhtiyacınız olan SEO maliyetini aşağıdaki bilgileri girerek hesaplayabilirsiniz.

Başlayın

0$

Teşekkür ederiz, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

1. Anahtar Kelime Sorgu Sonucu

Anahtar kelimeyi Google'da sorguladığınızda bulunan sonuç aralığını seçiniz.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

SEO Fiyatı Hesaplayabilmek için Ne Yapmalıyım?

SEO fiyatını hesaplamak için sizden bazı bilgiler almamız gerekiyor. Lütfen öncelikle Google'da ilk sıralarda çıkmak istediğiniz kelimeleri belirleyiniz. Örneğin; "ayvalık otelleri" aratıldığında Google'da ilk sıralarda çıkmak istiyorum" diyebilirsiniz. Anahtar kelimenizin Google sorgu sonuçlarına aşağıdaki resimde görüldüğü şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun gibi anahtar kelimelerinizi belirledikten sonra lütfen "İleri" seçeneğini tıklayınız. Not: Tek seferde en fazla 5 anahtar kelime için fiyat teklifi alınabilmektedir. 5'ten fazla anahtar kelimeniz bulunması durumunda yeniden hesaplama yapabilir veya uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. 5'ten daha az anahtar kelimeniz varsa, kalan seçimlerden herhangi bir işaretleme yapmadan devam edebilirsiniz.

google-seo-sorgu-sonucu
Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

SEO Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

SEO çalışması her ay devam etmektedir ve dolayısıyla aylık olarak ücretlendirilmektedir. SEO fiyatı onlarca kritere bakılarak belirlenebilecek bir fiyattır ve bu fiyatı belirleyen çok sayıda dinamik vardır. Bu nedenle lütfen SEO Fiyat Hesaplama Robotumuzun size yaklaşık bir sonuç vereceğini göz önünde bulundurunuz. En doğru fiyata ulaşabilmek ve daha önemlisi doğru kelimeler seçebilmek için uzmanlarımızla iletişime geçmeniz daha sağlıklı bir yöntem olacaktır. Formun sonunda e-mail adresinizi ve telefonunuzu bırakarak "SEO Talebi Oluştur" tıklamanız yeterlidir. Ekibimiz size kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır. Devam etmek için "İleri" butonunu tıklayınız.

Seo-googledailksayfa
Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

1. Anahtar Kelime

Lütfen 1. anahtar kelimenizi yazın.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

2. Anahtar Kelime

Lütfen 2. anahtar kelimenizi yazın.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

2. Anahtar Kelime Sorgu Sonucu

Anahtar kelimeyi Google'da sorguladığınızda bulunan sonuç aralığını seçiniz.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

3. Anahtar Kelime

Lütfen 3. anahtar kelimenizi yazın.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

3. Anahtar Kelime Sorgu Sonucu

Anahtar kelimeyi Google'da sorguladığınızda bulunan sonuç aralığını seçiniz.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

4. Anahtar Kelime

Lütfen 4. anahtar kelimenizi yazın.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

4. Anahtar Kelime Sorgu Sonucu

Anahtar kelimeyi Google'da sorguladığınızda bulunan sonuç aralığını seçiniz.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

5. Anahtar Kelime

Lütfen 5. anahtar kelimenizi yazın.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

5. Anahtar Kelime Sorgu Sonucu

Anahtar kelimeyi Google'da sorguladığınızda bulunan sonuç aralığını seçiniz.

Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

SEO Paket Seçimi

Lütfen web siteniz için uygun olan SEO paketini seçiniz. Yukarıda tüm SEO paketlerinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

seo-baslangic-paketi-resim
seo-standart-paket-resim
seo-profesyonel-paket-resim
seo-platinum-paket-resim
Devam edebilmek için lütfen bir seçim yapın

İleri

Fiyat Teklifi

Hesaplanan İndirimsiz Tutar:


Özet:

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

SEO Talebi Oluştur

SEO Paketlerimiz

SEO Paketlerimiz


Özellikler

 • Detaylı Kelime/Sektör Analizi
  Müşterilerimizin talep ettiği kelimeler Google'de aranma sıklığı açısından detaylı bir şekilde analiz edilir. Seçilen kelimelerin uygun olup olmadığı, müşterimize fayda sağlayıp sağlamayacağı konusunda bilgi verilir ve varsa daha uygun farklı kelime önerilerinde bulunulabilir.
 • Lokal Anahtar Kelimeler
  Semt / İlçe / İl bazında kelimeler kapsama dahildir.
 • Genel Anahtar Kelimeler
  Aranma ve sorgu hacmine bakılmaksızın tüm anahtar kelimeler kapsama dahildir.
 • Site İçi Optimizasyon
  Web site yapısal olarak incelenerek SEO'ya uygun hale getirilir.
 • Site İçi Linkleme
  Site içi optimizasyonun önemli bir parçası olan site içi linkleme işlemi yapılır.
 • Site Dışı Linkleme
  Web siteye dışarıdan sağlıklı link girişleri sağlanır ve versa zararlı linkler web siteden temizlenir.
 • Raporlama Sıklığı
  Web sitenin genel durumu ile ilgili bilgilendirme raporlarının gönderilme sıklığını belirtir.
 • Özel Raporlama Araçları
  Gelişmiş raporlama araçları kullanılarak müşterilerimizin SEO ile ilgili detaylı raporlara kolayca ulaşabilmesi sağlanır.
 • Ürün (E-Ticaret) Bazlı SEO
  E-Ticaret sitelerinde seçilecek olan çok sayıda ürün için ayrı ayrı SEO yapılmasını kapsar.
 • Blog Destekli SEO Yönetimi
  SEO çalışması kapsamında açılacak olan blogları ve bunların yönetilmesi ile siteye backlink çıkışı yapılmasını kapsar.
 • Sosyal Medya Yönetimi
  Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Pinterest yönetimini kapsar.
 • Özel İçerik Yönetimi
  Hazırlanacak olan içeriklerin özel editörler tarafından düzenlenmesini kapsar.
 • Özel Tanıtım Yazıları
  Yüksek itibarlı kaynaklardan siteye tanıtım yazıları alınmasını kapsar.
 • 7/24 Destek
  7/24 Destek içermeyen paketler için sağlanan destek mesai saatleri ile sınırlıdır (P.tesi - Cuma / 08:30 - 17:00)
 • Müşteri/Sektör Sınırlaması
  Aynı sektörden yalnızca 1 müşteri ile çalışılabilme kısıtıdır.
 • Sınırsız Web Site Yönetimi
  Müşterimizin web sitesinin tüm hatlarıyla devralınması ve yönetilmesini kapsar.

SEO Başlangıç Paketi


Ücretsiz








 • 6 Ayda 1 Kez









SEO Standart Paket


+65$/Ay




 • 2 Adet (max)




 • Ayda 1 Kez









SEO Profesyonel Paket


+120$/Ay




 • 3 Adet (max)




 • Haftada 1 Kez









SEO Platinum Paket


+350$/Ay




 • 10 Adet (max)




 • Günlük Raporlama









Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?