Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi & Pazarlama

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest & Blogger Yönetimi

sosyal-medya-yonetimi-resim

Sosyal medya yönetimi son yılların en çok üzerinde durulan konularından biridir. Kurumsal imajı, marka yönetimini ve hatta işveren markasını doğrudan etkilediğinden son derece kritiktir. Sosyal medya yönetimi, ciddi bir bilgi birikimi ve vizyon gerektirdiğinden işletmeler ve marka haline gelmiş kişiler sosyal medya yönetimini profesyonellere bırakmaktadırlar. Google+, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest gibi paylaşım siteleri ile Blogger gibi platformlar hedef kitleye ulaşma yolundaki en önemli kanallardır. Doğru kullanıcılara doğru zamanda, doğru kanalla, doğru mesajla (paylaşımla) ulaşmak ve söz konusu hesaplara artan ivmeli takipçi kazandırabilmek öncelikli hedeftir. Sosyal medyanın yalnızca firma ve marka imajı değil aynı zamanda satış için de kullanılabilecek son derece güçlü bir aracı olduğu söylenebilir.

Bu nedenle sosyal medya üzerinde vakit harcanması ve özenli davranılması gereken bir konudur. Yapılabilecek yanlış hamleler ve/veya zamanında atılmayan adımlar takipçi ve dolayısıyla müşteri kaybına yol açabilir. Doğru hamleler yapmak için sosyal medya yönetimini çağdaş pazarlama teknikleri ile birleştiren ekibimize danışabilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?