Temel Bilgisayar Eğitimi

Temel Bilgisayar Eğitimi

Yeni Başlayanlar için Bilgisayar Kullanımı

temel-bilgisayar-egitimi-ikon

Temel Bilgisayar Eğitimi, henüz bilgisayar hakkında herhangi bir kullanım tecrübesi bulunmayan kişilere, öncelikle bilgisayar kullanımı ve fonksiyonlarını, ardından da MS Office programlarını öğretmeyi amaçlar. Bu eğitim, yaşına ve bilgisine bakılmaksızın herkese açıktır.

Temel bilgisayar eğitimini tamamlayan kişiler, bilgisayarın temel fonksiyonlarını öğrenmelerinin yanı sıra MS Office programlarını da kullanabilecek düzeye gelirler. Ayrıca dijital araçları öğrenmeyi öğretmek de programın en önemli amacıdır.

Detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?