Web Tasarım Eğitimi

Web Tasarım Eğitimi

HTML, CSS, Photoshop, Dreamviewer, WordPress, Google Analytics

web-tasarim-egitimi-icon

Web site yapabilmek ve yönetebilmek birçok kişi için oldukça keyifli bir iştir. Bu nedenle web tasarım uzmanlığı da çokça rağbet gören mesleklerden biridir. Çok karmaşık gibi görünse de gerekli vakit ayrıldığında öğrenmek çok da zor değildir.  Web site yapabilmek için öncelikle bilinmesi gereken şeyler HTML, CSS ve grafikler için Photoshop’tur. Unutmamak gerekir ki web tasarım bilgisi ile statik siteler yapılabilmektedir. Admin paneli ile konuşan komplike siteler ve e-ticaret siteleri geliştirebilmek için web yazılım eğitimi de alınması gereklidir.

Web alanında uzmanlaşmak için iyi bir eğitim almak son derece önemlidir. Çünkü güçlü bir bilgi altyapısına sahip olunursa web tasarım ve yazılım alanında çok hızlı ilerlemek mümkündür. Bu nedenle eğitim kurumu çok dikkatli seçilmelidir. Müfredatı yeterli olmayan tecrübesiz ya da ilgisiz eğitmenlerden/kurumlardan alınacak eğitim maddi kaybın yanında zaman kaybına da yol açmakta ve genellikle katılımcının konuya olan ilgisini yitirmesine sebep olabilmekte ve cesaretini kırabilmektedir. Dolayısı ile eğitim alınacak kuruma karar verilmeden önce eğitmenler ile mutlaka tanışılmalı ve eğitim ortamı görülmelidir. Bunun yanı sıra eğitim kurumunun taahhütleri de son derece önemlidir.

Web tasarım & yazılım eğitimlerinin tamamlayıcısı niteliğinde olan SEO & Adwords eğitimlerimize de göz atmanızı öneririz. Alanında tecrübeli ve kariyer sahibi hocalarımız tarafından verilen garantili eğitimlerimizden faydalanmak isterseniz ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?