Web Yazılım Eğitimi

Web Yazılım Eğitimi

Php, MySQL | Asp.Net, MS SQL

web-yazilim-egtimi-icon

Web yazılım eğitimi, yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmak isteyen kişiler için hazırlanmış, Asp.Net ve Php dilleri ile SQL ve MySQL veritabanlarının kullanımına ilişkin bilgileri kapsayan bir eğitimdir. Web tasarım eğitimi ile birbirini tamamlar niteliktedir. Web yazılım eğitimini tamamlayan katılımcılar e-ticaret sistemi geliştirebilecek bilgi ve donanıma sahip olacaklardır.

Web yazılım eğitimleri hem özel ders hem de grup dersi şeklinde verilebilmektedir. Web yazılım eğitimi de tıpkı web tasarım eğitiminde olduğu gibi ciddi emek ve vakit isteyen bir eğitimdir. Bu nedenle web yazılım eğitimi alınacak kurum ve eğitmenler konusunda hassas davranılmalıdır. Aynı zamanda verilecek eğitimin içeriği ve güncelliği de son derece önemlidir. Tüm bunlar incelenerek eğitim alınacak kurum ve hocalara karar verilmelidir. Aksi taktirde ciddi para ve zaman kaybı yaşanabilmektedir.

Web yazılım konusunda alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerimiz ile görüşüp seviyenize göre oluşturulacak olan müfredat ile güncel teknoloji ve trendler çerçevesinde eğitim almak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Online Demo Talebi

İhtiyaç duyduğunuz ürün, hizmet ve eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için soldaki takvimden sizin için uygun gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. İlgilendiğiniz konu ile ilgili ekibimiz size birkaç saat içinde randevu teyidi için size ulaşacaktır. İhtiyaçlarınız hakkında kısaca bilgi sahibi olduktan sonra size özel çözümlere ilişkin detayları içeren sunum dosyası ile birlikte belirttiğiniz gün ve saatte, tercih ettiğiniz lokasyonda sizinle görüşecek ve sorularınızı yanıtlayacaklardır. Bununla birlikte aşağıdaki telefon numaralarımızdan da bize ulaşarak bilgi ve randevu alabilir, demo talebinizi iletebilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2017 Pusula Web Tasarım | SEO

Log in with your credentials

Forgot your details?